Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy Kalendarz Sadzenia roślin!

gh3

Dziękujemy, że jesteś z nami! Twoja obecność, jest dla nas bardzo cenna. W ramach podziękowań za zapisanie się do naszego newslettera, chcielibyśmy podarować Ci coś wyjątkowego, stworzonego z myślą o nadchodzącej wiośnie i ogrodach, które już wkrótce na nowo staną się wizytówką każdego domu.

Przykładowy wygląd kalendarza w wersji papierowej.

„Odkryliśmy, że największą wartość mają rośliny… którym ludzie poświęcają swoją uwagę.”

Czym jest Kalendarz Sadzenia Roślin?

Zdajemy sobie sprawę, jak trudna i wymagająca jest uprawa roślin. W związku z tym, przygotowaliśmy wyjątkowy Kalendarz Sadzenia Roślin, z pomocą którego okresy sadzenia czy siewu nie będą już owiane tajemnicą. Ebook zawiera 8 przydatnych kalendarzy, które mają na celu ułatwienie pracy. Wśród nich znajdują się takie, jak:

  • kalendarz sadzenia ziół z rozsady,
  • kalendarz sadzenia warzyw z rozsady,
  • kalendarz wysiewu nasion ziół wprost do gruntu,
  • kalendarz siewu warzyw do gruntu,
  • kalendarz wysiewu kwiatów,
  • kalendarz sadzenia kwiatów,
  • kalendarz wysiewu kwiatów z rozsady,
  • kalendarz siewu warzyw pod osłonami.

Zdradzają one, kiedy powinno się posadzić rośliny, a także w jaki sposób. Z kalendarza możesz korzystać na wiele sposobów. Jesteśmy pewni, że zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej będzie sprawdzał się doskonale. Jest to dla nas oczywiste, że nic tak nie cieszy, jak własnoręcznie wychodowane warzywa czy zioła, dlatego mamy nadzieję, że z naszą pomocą już wkrótce cieszyć Cię będą bogate zbiory!

Przedstawienie ebooka przesłanego w podziękowaniu za zapis do newslettera "Kalendarz Sadzenia Roślin" na urządzeniu mobilnym.

Jak stać się posiadaczem tego wyjątkowego kalendarza?

Jest to bardzo proste. Wystarczy bowiem zapisać się do naszego newslettera! Po wykonaniu tej czynności, w ramach podziękowań prześlemy Ci na maila gotowy eBook. Tylko od Ciebie będzie zależało, czy zdecydujesz się go wydrukować, czy pozostanie w wersji elektronicznej. Mamy nadzieję, że okaże się bardzo pomocny w czasie nadchodzącej wiosny.