Projektujesz ogrody? Współpracuj z nami!

Paper architectural drawings, blueprint and pencil. Engineering blueprint

Każdy marzy o pięknym ogrodzie, w którym wypicie kawy staje się prawdziwą przyjemnością. Niestety, nie każdy ma zmysł do tego, aby zagospodarować pustą przestrzeń i potrzebuje w tym wsparcia. W takich momentach wkraczają prawdziwi bohaterowie ogrodów, czyli projektanci. Jeżeli należysz do tego grona, które sprawia, że zwykły trawnik staje się ogrodem z bajki, to ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Chcemy przekonać Cię, że współpraca z nami to nie tylko przyjemność, ale także produkty wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły.

Dlaczego powinieneś postawić na nas?

W idealnym ogrodzie panuje porządek i wszystko ma swoje miejsce. Zapewne właśnie to chcesz zapewnić swoim klientom w projektach, które spełnią ich marzenia. To doskonale! Mamy wspólny cel. Od lat pracujemy nad tym, aby nasze produkty nie tylko spełniały oczekiwania najbardziej wymagających zainteresowanych, ale także zapewniały komfort swobodnej aranżacji przestrzeni. 

Oferowane przez nas innowacyjne produkty wykonane są z blachy nierdzewnej, aby mogły doskonale sprawdzić się w najtrudniejszych projektach. Zapewnią one wiele lat trwałości Twoim projektom oraz utrzymanie porządku w ogrodzie. To nowoczesne i estetyczne rozwiązania, które pozwolą dopełnić przestrzeń detalami z najwyższą dbałością o szczegóły. Bardzo ważne jest dla nas dbanie o środowisko, aby móc się nim cieszyć jak najdłużej, dlatego nasze produkty są w 100% przetwarzalne. Co znajduje się w naszej ofercie?

obrzeże trawnikowe

Obrzeża trawnikowe

Planujesz oddzielić trawnik od rabat? A może masz zamiar stworzyć ścieżki niczym z bajki? Dzięki naszym obrzeżom trawnikowym uporządkujesz ogrodowe rabaty czy stworzysz alejki. Są bardzo łatwe w montażu i zapewniają dowolność ułożenia. Najważniejszą funkcjonalnością tego produktu jest jego konstrukcja umożliwiająca wygodne ścinanie trawy w późniejszym okresie, a także ułatwia jej koszenie przy brzegach trawnika.

obrzeże drzewne

Obrzeża drzewne

Oto nasza odpowiedź na potrzebę oddzielenia drzew czy krzewów od reszty trawnika. Doskonale sprawdzi się także w przypadku elementów dekoracyjnych. Dzięki możliwościom dopasowania i łatwego montażu zmiana ich ułożenia nie sprawi żadnych trudności. Podobnie jak obrzeża trawnikowe zapewnią komfort ich użytkowania na długie lata.

ogródek warzywny

Ogródek warzywny

Jeżeli poszukujesz rozwiązania, które zapewni w ogrodzie miejsce na uprawę warzyw lub ziół, to nie znajdziesz lepszego rozwiązania. Nasze ogródki warzywne występują w kilku rozmiarach i kolorach. Możliwe jest ich różnorodne ułożenie, dzięki czemu pozwolą nie tylko uporządkować go, ale także zapewnić możliwość uprawy w warunkach ekologicznych. Ogródek warzywny pozwoli zagospodarować tylko i wyłącznie wydzieloną przestrzeń, zapewniając komfort uprawy.

ogródek wiszący

Ogródki wiszące

Chcesz zagospodarować niewielką ilość przestrzeni lub sprawić, że ściany budynku czy balkony nie będą puste? Ogródki wiszące sprawdzą się w tym wypadku doskonale. To nie tylko rozwiązanie dla tych, którzy nie posiadają własnego ogrodu, a marzą o uprawie kwiatów czy ziół, ale także zagospodarowanie pionowej przestrzeni. Przez długie lata będzie można cieszyć się jego funkcjonalnością i wyglądem.

blacha panelowa

Blacha panelowa

Jeżeli oprócz zagospodarowanej przestrzeni ogrodu pojawi się także pomysł na altankę, to blacha panelowa sprawdzi się doskonale jako pokrycie. Może posłużyć także za dach na domku narzędziowym lub rekreacyjnym. Ważnym elementem jest jej wytrzymałość na warunki atmosferyczne, która zapewni piękny wygląd na długie lata.

podsufitka

Podsufitka dachowa

Szukasz czegoś, co posłuży na wykończenie dachu? Idealnym rozwiązaniem będzie stalowa podsufitka. Oferowane przez nas wersje kolorystyczne sprawiają, że bez problemu jesteś w stanie dobrać kolor idealny. To doskonałe wykończenie między innymi na obiektach o prostych i nowoczesnych bryłach. Ich wytrzymałość na czynniki zewnętrzne sprawia, że nie musisz martwić się o późniejsze uszkodzenia mechaniczne czy negatywne działanie na przykład słońca.

Cechuje nas ciągły rozwój

Przedstawione przez nas produkty to oferta, którą możemy zaprezentować Ci na chwilę obecną. Ponieważ cały czas się rozwijamy, ważne jest dla nas poszerzanie naszego asortymentu, dzięki czemu mamy możliwość prezentowania nowości. Jeszcze w tym roku chcemy wprowadzić na rynek dwa nowe produkty, które będziesz mógł wprowadzić do swoich projektów.

Pracuj z nami i czerp z tego korzyści!

Jesteśmy otwarci na współprace, także te długoterminowe. Oferujemy promocyjne ceny dla naszych stałych klientów. Jesteśmy w stanie sprostać każdej wielkości zamówienia, niezależnie od pokazywanych na stronie stanów magazynowych. Każde z nich wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły, z troską, aby dotarły do Ciebie w wyznaczonym wcześniej terminie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszelkie pytania.